Domy opieki Warszawa, prywatny dom seniora, starców

Main menu

Misja

Pragniemy, by jesień była najpiękniejszą porą życia!

Nasz Dom, prywatny dom seniora w Warszawie, to miejsce stworzone z myślą o szczęśliwej i spokojnej starości. Dokładamy wszelkich starań, by każdy pensjonariusz czuł się u nas bezpiecznie, dlatego dbamy przede wszystkim o ciepłą i serdeczną atmosferę, budowaną na pomocy, zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Wierzymy, że Nasz Dom może stać się domem opieki również dla Państwa. Będzie to miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi, bezpieczna przystań po pełnym wrażeń dniu oraz oaza, w której można wyciszyć się i odpocząć. To mieszkańcy tworzą Nasz Dom. My, jako kadra opiekuńcza, pomagamy i jesteśmy dla Państwa w każdej potrzebie.

W celu zapewnienia Państwu troskliwej opieki oferujemy profesjonalną opiekę pielęgniarską oraz pomoc wykwalifikowanych opiekunów i rehabilitantki. Wieloletnie doświadczenie w zajmowaniu się osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz ukończone specjalistyczne kursy pozwalają nam utrzymać najwyższy poziom świadczonych usług. Czujemy potrzebę niesienia pomocy – chorym, starszym i wszystkim, którzy jej potrzebują – dlatego zapraszamy w progi Naszego Domu, gdzie szare i deszczowe dni potrafią zamienić się w słoneczną, ciepłą, złotą jesień życia.

Taką opiekę, komfort i poczucie bezpieczeństwa zapewnią Państwu tylko najlepsze domy seniora.
Warszawa – prywatny dom spokojnej starości Nasz Dom zaprasza do kontaktu.