Prywatny dom opieki, domy seniora, starców Warszawa

Main menu

Udogodnienia

dom seniora warszawa domy opieki warszawa

Odwiedzili Państwo już różne domy seniora i domy starców?
W Warszawie zapraszamy do Naszego Domu – pełnego szczęścia domu spokojnej starości.

Położenie

Prywatny dom spokojnej starości Nasz Dom położony jest w dzielnicy Włochy w Warszawie – w malowniczej, cichej okolicy otoczonej domkami jednorodzinnymi, w pobliżu parku, stawu i ścieżki rekreacyjnej. Tempo życia jest tu wolniejsze, dzięki czemu miejsce doskonale chroni przed zgiełkiem wielkiego miasta, a jednocześnie jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą Warszawy (komunikacja miejska, PKP, SKM).

Nasz Dom

Dom spokojnej starości przeznaczony jest dla 10 mieszkańców, których pragniemy otoczyć troskliwą opieką i serdeczną atmosferą. Oferujemy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe, które wyposażone są wedle życzenia mieszkańców w wygodne łóżka rehabilitacyjne regulowane pilotem lub komfortowe tapczany. Proponujemy także możliwość wstawienia do pokoju własnych mebli i przedmiotów, a także zamieszkania z własnym zwierzęciem – wiemy bowiem, jak trudno rozstać się z ukochanym pupilem.

Nasz Dom to również ogród otwarty na naszych mieszkańców i gości.

Wnętrza

Pomieszczenia wspólne to duży salon z kominkiem, kącikiem czytelniczym, telewizorem i grami, łazienki z prysznicem oraz wannami, a także obszerny taras i ogród, pełen krzewów i kwiatów, który umili pensjonariuszom ciepłe, słoneczne dni.
Do dyspozycji mieszkańców jest także wspólna kuchnia z lodówką, mikrofalówką i czajnikiem elektrycznym, a także telefon, przez który kontaktować się można z rodziną i znajomymi.

Dostosowany

Jak wszystkie profesjonalne domy opieki w Warszawie, dom seniora Nasz Dom przystosowany jest do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Posiadamy udogodnienia w postaci uchwytów w łazienkach oraz ubikacjach, specjalistyczne łóżka rehabilitacyjne, krzesła kąpielowe, maty antypoślizgowe oraz elektryczny schodołaz, który umożliwia mieszkańcom łatwe pokonywanie schodów.

Nasz Dom otwarty jest dla rodzin i bliskich przez cały dzień – nie ograniczamy mieszkańców wyznaczonymi godzinami odwiedzin. Zachęcamy do wspólnego spędzania czasu w zacisznym ogrodzie lub na przechadzkach po pięknej okolicy. W pobliżu naszego domu seniora znajdują się dodatkowo przychodnia z lekarzem rodzinnym i lekarzami innych specjalizacji, a także kościół, sklepy, apteki oraz banki – wszystko, co potrzebne do wygodnego zamieszkania!

A gdy najdzie Państwa chęć rozrywki… Proponujemy najróżniejsze zajęcia i aktywności dostosowane do upodobań i możliwości zdrowotnych każdego z mieszkańców. Nasz Dom to pensjonariusze – jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i życzenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!